- 30-06-22Eén op de vijf IT-beslissers heeft weinig vertrouwen in databescherming en privacy in de cloud
- 27-05-22Update RFO netwerk incident 17-04-2022
- 23-05-22Freedom of Information Coalition (FOIC) stapt naar de Europese rechter
- 04-05-22Drie op de tien IT-beslissers: beveiliging klantdata laat te wensen over
- 21-04-22Kwart IT-beslissers vindt aandacht voor privacy overdreven
- 19-04-22RFO Netwerk Incident 17-04-2022
- 07-04-22Locatie dataopslag niet in top drie argumenten voor keuze cloudprovider
- 09-03-22The Hague Centre for Strategic Studies migreert dataplatform naar BIT NL Cloud
- 22-02-22Vier op de tien IT-beslissers weten niet wat cloudprovider doet aan databeveiliging
- 21-02-22BIT-MeetMe weer volledig open
BIT host nieuwe webwinkel Blokker
*Zekerheid gegarandeerd*
Consumenten die winkelen op internet willen een site die snel, veilig en altijd beschikbaar is. Sites die de gebruiker storen in zijn aankoop zorgen voor verlies van omzet. BIT garandeert een hoge beschikbaarheid door het gebruik van loadbalancers en het dubbel uitvoeren van het platform en de serveromgeving, verdeeld over twee BIT-datacenters. Deze serveromgevingen staan via een eigen glasvezel met elkaar in verbinding. Wanneer een systeem onderhoud nodig heeft of onverhoopt uitvalt dan neemt het tweede systeem het naadloos over. De webwinkel kan zo altijd zeer hoge aantallen bezoekers en transacties aan.
Hans Reinerie, Manager ICT bij Blokker B.V.: "Bij BIT beschikken we over de meest moderne voorzieningen, zowel qua techniek als know-how. Als we snel en goed iets in onze omgeving aangepast willen hebben dan kan zelfs een eerstelijns-helpdeskmedewerker ons al bijstaan. We maken gebruik van de geadviseerde Sun-hardware. IBM en een aantal partners hebben gezorgd voor de nodige shopapplicaties en de implementatie. Voor een pragmatisch bedrijf als Blokker is deze samenwerking een verademing."
Alex Bik, technisch directeur bij BIT: "We zien steeds vaker dat bedrijven hun volledige IT-infrastructuur in onze datacenters plaatsen. Naast de keuze voor de meest moderne faciliteiten, blijken veiligheid en het voordeel op stroomkosten en onderhoud het te winnen van de eigen voorzieningen."